Všechny produkty Doggity jsou ručně výraběné s láskou přímo u nás v Česku :)
Neohodnoceno

Magma - Vodítko korek & bavlna

Doggity - ruční výroba psích obojků a vodítek 2_product details

 

Dokonalé psí vodítko pro tvého čtyřnohého miláčka je tu!

S tímhle špagátem budete s tvým pejskem na špacíru za velký bouráky.

 

O čem to je?

100 % korková tkanina

100 % bavlna

černé kování s matnou úpravou

100 % veganský nášup

 

Vodítko je přibližně 115-120 cm dlouhé, podle toho, jak to střihneme. :-)

 

Fakt o tom nepřemýšlej a fasuj tuhle parádičku, no ne?

Na dotaz
Kód: DVM01
Značka: Doggity
850 Kč

Korek a 100% bavlna? Ano, přesně tak. Nezbláznili jsme se, ale prostě jsme se rozhodli na to jít jinak a dát ti něco, co české internety neznají.

Proč tedy kombinace korku a bavlny?

Korek je vlastně odloupaná kůra z korkového dubu, který je typickou rostlinou západního Středomoří a Pyrenejského poloostrova, hlavně Portugalska, odkud je i korek námi použitý na výrobu obojků a vodítek pro tvého pejska. Korková tkanina je velmi jemná na dotek, je voděodolná, pevná a zároveň pružná. Popruh ze 100% bavlny zaručí tomuhle vodítku nejen šmrnc, ale i pevnost pro toho největšího tahouna.

Díky certifikaci mezinárodní organizace pro práva a ochranu zvířat PeTA, jsou naše korkovo-bavlněná vodítka schválená jako 100% veganské produkty, protože jsou zpracovány čistě z rostlinných materiálů, tedy korkové tkaniny, která je zároveň ekologická pro naši planetu. S kováním v černé matné úpravě v kombinaci železo, zinek a staroměď se ti dostane do ruky fakticky skvělý kousek, kterým potěšíš nejen toho čtyřnoháče, ale i přírodu a svoje ruce.

Vodítko má několik vychytávek. Kroužek v poutku: připneš do karabiny a jdeš s pejskem na krátko u nohy. D-spona pod poutkem: na připnutí držátek pytlíků na hovínka, ideálka ne?

Korkovo-bavlněné vodítko ti pošleme v papírové krabičce a lepence, které jsou plně recyklovatelné, takže po rozbalení, šup s nimi do modrého kontejneru.

Magma vodítko jsme vyrobili ručně v naší dílně v Praze v České republice, takže žádný roboti ani fabrika, ani Čína, ale "Golden ček hende!".