Všechny produkty Doggity jsou ručně výraběné s láskou přímo u nás v Česku :)
Neohodnoceno

Navy Blue - Obojek korek & korek

Doggity - ruční výroba psích obojků a vodítek 2_product details

 

Dokonalý psí obojek pro tvého čtyřnohého miláčka je tu!

V tomhle si tvůj pejsek bude vykračovat na špacíru jako největší pán.

 

O čem to je?

100 % korková tkanina

černé kování s matnou úpravou

100 % veganský nášup

 

No, takže už není vůbec co řešit, vyber z 5 velikostí a máš ho doma co nevidět.

 

Nevíš si rady s velikostí? Klikni sem.

Varianta
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Kód: DONXS01 DON0S01 DON0M01 DON0L01 DONXL01 Zvolte variantu
Značka: Doggity
450 Kč 500 Kč 550 Kč 600 Kč 650 Kč od 450 Kč

Korek, korek a do třetice korek. Ne nezbláznili jsme se, ale prostě jsme se rozhodli na to jít jinak a dát ti něco, co české internety neznají.

Proč tedy korek?

Korek je vlastně odloupaná kůra z korkového dubu, který je typickou rostlinou západního Středomoří a Pyrenejského poloostrova, hlavně Portugalska, odkud je i korek námi použitý na výrobu obojků a vodítek pro tvého pejska. Korková tkanina je velmi jemná na dotek, je voděodolná, pevná a zároveň pružná.

Díky certifikaci mezinárodní organizace pro práva a ochranu zvířat PeTA, jsou naše korkové obojky schválené jako 100% veganské produkty, protože jsou zpracovány čistě z rostlinných materiálů, tedy korkové tkaniny, která je zároveň ekologická pro naši planetu. S kováním v černé matné úpravě v kombinaci železo, zinek a staroměď se ti dostane do ruky fakticky skvělý kousek, kterým potěšíš nejen toho čtyřnoháče, ale i přírodu.

Korkový obojek ti zabalíme do 100% bavlněného pytlíčku, který můžeš použít třeba na pamlsky pro tvého čtyřnoháče. Celá zásilka bude v papírové krabičce a lepence, které jsou plně recyklovatelné, takže po rozbalení, šup s nimi do modrého kontejneru.

Navy Blue obojek jsme vyrobili ručně v naší dílně v Praze v České republice, takže žádný roboti ani fabrika, ani Čína, ale "Golden ček hende!".