Všechny produkty Doggity jsou ručně výraběné s láskou přímo u nás v Česku :)

Náš příběh

Moc si vážíme toho, že jsi tu ☺

 

Jsme mladá rodinka, která miluje pejsky, vlastně všechny zvířata a přírodu. No a chtěli jsme dlouho vytvořit něco skvělého pro naši Boxerku Honey Bee.

Čas se s časem sešel, a tak jsme se rozhodli přinést něco nového, něco ekologického a šetrného k přírodě pro všechny čtyřnohé parťáky. Vytvořili jsme pro ně psí obojky a vodítka. Nejsou ale jen tak ledajaké. Všechny produkty značky Doggity, které nalezneš v našem obchodě, sami ručně vyrábíme z korkové tkaniny nebo z kombinace korku a 100% bavlny. Pecka ne?

A protože nám není jedno, jak se se zvířaty zachází, a už vůbec nám není jedno, jak se zachází s přírodou obecně, spřáhli jsme se s organizací pro práva a etické zacházení se zvířaty PeTA UK, abychom dokázali, že všechny produkty Doggity jsou 100% veganské. 

Mimo produkty Doggity u nás najdeš i řadu skvělých psích doplňku, jako jsou ekologické a kompostovatelné pytlíky na psí hovínka a pouzdra na ně. Takže sumasumárum úplně všechno, co najdeš v našem obchodě, je naprosto šetrné a ekologické (eco-friendly) pro naši planetu.

 

Přejeme ti krásné nakupování a pozdravuj čtyřnohého parťáka.

 

Denča & Kája & Grétka & Honey  Doggity_dog paws

Doggity_family_png